Oleje

Chcesz, żeby silnik w Twoim aucie pracował długo i bezawaryjnie?

Pamiętaj o regularnej wymianie oleju !!!

Okres przydatności oleju zależy od wielu czynników, m.in. od czystości paliwa, stanu zużycia silnika, a przede wszystkim - od stylu jazdy. 

Jazda w ruchu miejskim, głównie na krótkich trasach powoduje, że olej w silniku starzeje się znacznie szybciej i traci swoje własności smarne znacznie bardziej, niż gdy samochód porusza się ze stałą prędkością np. na autostradach. Dlatego jeżeli zależy Ci na utrzymywaniu silnika w dobrym stanie należy wymieniać olej co 12 miesięcy lub po przejechaniu 15000 - 20000 km.

Castrol dostarcza produkty dostosowane do niemal każdego rodzaju pojazdu. Szeroka oferta wysokiej jakości olejów Castrol to rezultat ponad 100 lat doświadczeń w doskonaleniu środków smarnych, które cały czas poddawane są ekstremalnym testom w sporcie motorowym i podczas bicia rekordów prędkości.

Castrol EDGE – najlepszy dla Twojego silnika. Nowa gama olejów Castrol EDGE łączy najnowszą technologię ochrony silnika z jego zwiększoną wydajnością. Znacząco zmniejsza zużycie i tarcie ruchomych części silnika. W rezultacie otrzymujemy zwiększone przyspieszenie, mniejsze zużycie paliwa oraz wydłużone okresy między wymianami.

Produkty z gamy EDGE:

  • Castrol EDGE 5W-30 jest stworzony, aby dać ci pewność maksymalnej ochrony silnika. Zapewnia efektywną ochronę i maksymalne osiągi dla silników wymagających niskiej lepkości i mocnego filmu olejowego w wydłużonych okresach pomiędzy wymianami.
  • Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 daje Ci pewność, że uzyskasz maksymalną wydajność od nowoczesnych konstrukcji Turbo Diesel i VW z pompowtryskiwaczami, które wymagają wyższego poziomu ochrony przeciw osadami.
  • Castrol EDGE 0W-40 to maksymalna wytrzymałość oleju w każdych warunkach. Wysoka wydajność w niskich temperaturach.

 

 

Castrol Magnatec – produkty dla tych, którzy szukają bezpieczeństwa, pewności i ochrony. Technologia zawarta w Castrol Magnatec aktywnie redukuje niebezpieczne osady   znacznie poprawiając sprawność silnika.

Castrol Magnatec chroni silnik od momentu przekręcenia kluczyka w stacyjce dzięki Inteligentnym Molekułom, które przylegają i łączą się z kluczowymi elementami silnika.

 

Promocje

Sprawdź i skorzystaj z naszych aktualnych promocji!

»»»

Przechowywanie

Przechowamy Twoje opony lub całe koła do następnego sezonu!

»»»

Felgi

Oferujemy ogromny wybór felg aluminiowych oraz stalowych. Galeria przedstawia tylko część naszej oferty.

Zobacz konfigurtor

 

Zobacz nasze propozycje »»»

Akumulatory

Oferujemy w ciągłej sprzedaży szeroki asortyment akumulatorów firm EXIDE, VARTA oraz BOSCH. Są to obecnie jedne z najlepszych produktów dostępnych na rynku.

Przy zakupie akumulatora w naszej firmie proponujemy klientom profesjonalny montaż.

Zapoznaj się z pełną ofertą

 

»»»

Kontakt

47-223 Kędzierzyn-Koźle
ul. Gliwicka 78 (Brzeźce)
tel. 77 483 26 32 lub 795 477 337


Godziny otwarcia:
Pon - pt: 8:00 - 18:00
Sob: 8:00 - 14:00
e-mail: biuro@oponmax.plUmów się na konkretną godzinę - nie marnuj czasu w kolejce!!!

»»»